CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Seřizovač obráběcích nástrojů, údržba areálu, IT administrátor, brusič, konstruktér elektro, údržbář strojního zařízení, montážní dělník, obsluha práškové lakovny, referent prodeje, referent nákupu elektro, manipulant plechové výroby, technolog. kompletní nabídka...

Přehlídka strojírenských firem

Ve čtvrtek 24. ledna 2019 se v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí konala tradiční Přehlídka strojírenských firem. Byla to akce určena především pro žáky, rodiče a širokou veřejnost, kteří zde získali podrobné informace o možnostech uplatnění technických profesí na trhu práce a také o možnostech studia na příslušných vzdělávacích oborech.

Na akci opět nechyběla naše firma Bühler, jejíž příjemné kolegyně ochotně odpovídaly na dotazy zájemců, informovaly o možnostech praxe nebo letní brigády u nás ve firmě.

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk a Bühler CZ, s.r.o. Žamberk spolupracují při zavádění učebních oborů Obráběč kovů, Operátor plechové výroby

 

V sobotu 10. listopadu se u nás v Bühleru konal již 5. ročník Techné, tedy zážitkový den pro žáky základních škol se zájmem o techniku a své budoucí uplatnění. I letos si akci všichni účastníci maximálně užili.

Návštěvníků přišlo nejvíce ze všech uplynulých ročníků, celkem 420 a z toho 250 dětí. Na každém stanovišti je vítali naši spolupracovníci, kteří byli dobře naladěni a snažili se zodpovědět každou zvídavou otázku.

Tým elektra na bowlingovém turnaji

Elektromontáž v Bühleru dovršila již třetí kilometr vyrobených rozvaděčů, což bylo potřeba patřičně oslavit. Pracovníci elektra proto při této příležitosti uspořádali bowlingový turnaj a společně tak příjemně strávili poslední říjnový večer.

V turnaji se utkalo celkem 26 hráčů, kteří bojovali o ceny věnované naší firmou Bühler a společnostmi Rittal a M2Trade.

Setkání zástupců škol

Stává se již tradicí, že na podzim zveme k nám do firmy Bühler CZ zástupce základních škol. Tentokrát bylo toto setkání naplánováno na pátek 19. října 2018.

Jedná se o neformální setkání s vedením naší firmy. Na uvítanou obdržel každý návštěvník kávu nebo čaj a výborný domácí zákusek a chlebíček.

Techné 2018 - Zážitkový den pro žáky a studenty

Firma Buhler CZ s. r. o., Žamberk Vás srdečně zve na Techné 2018 - Zážitkový den pro žáky a studenty se zájmem o techniku a své budoucí uplatnění.

Těšíme se na tebe v sobotu 10.11.2018 od 9:00 do 13:00 hodin ve firmě Bühler CZ s. r. o., Nádražní 696, Žamberk.

Přiveď si někoho, koho to také zajímá, třeba kamaráda nebo i rodiče. :-)

Přehlídka středních škol a zaměstnavatelů regionu Ústí nad Orlicí

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště v Ústí nad Orlicí organizuje dnes 10. října a zítra 11. října 2018 Přehlídku středních škol a zaměstnavatelů regionu Ústí nad Orlicí, která se koná v prostorách VOŠ a SŠ technické v České Třebové v ulici Na Skalce.
Součástí programu je seminář pro výchovné poradce základních a středních škol a samotná přehlídka středních škol a zaměstnavatelů.
Přehlídka je přístupná pro školy, žáky a jejich rodiče a veřejnost.

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2018 v Rychnově nad Kněžnou

Pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána se dnes 5. října a zítra 6. října 2018 koná ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2018. Součástí prezentací je Veletrh pracovních příležitostí a soutěž Talenty pro firmy T-profi a předání ocenění Škola firmě, Firma škole 2018. Akce se již tradičně koná za aktivní spolupráce a účasti středních škol Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje ve spolupráci s Úřadem práce.

Fotbalový turnaj v malé kopané

V sobotu 22. září 2018 se uskutečnil již 9. ročník turnaje v malé kopané – Memoriál Karla Kovaříka, který se konal ve sportovním areálu v Dolní Dobrouči.

V turnaji se proti sobě postavily dva týmy z firmy Autoneum CZ a dva týmy reprezentující naši firmu Bühler Žamberk. Právě naše dva celky si rozdělily první dvě příčky, kdy po těsně výhře ve finále – poprvé v historii turnaje – vyhrál tým Bühler Plechy nad týmem Bühler Obrobna v poměru 3:2, a tím určil konečné pořadí: 1. místo Bühler Plechy, 2. místo Bühler Obrobna, 3. místo Autoneum Hnátnice, 4. místo Autoneum Choceň.

Paintball - týmová akce

V neděli 23. září 2018 se uskutečnila týmová akce našich spolupracovníků v paintballu. Akce se konala v Paintballovém areálu v Týništi nad Orlicí a první taková akce proběhla již v loňském roce.

Tým byl složený z kolegů z plechové výroby, nástrojárny a technologie. Všichni se příjemně unavili, procvičili týmovou spolupráci, taktiku a mušku.

Počasí se vydařilo a kromě několika drobných modřin si každý odvezl domů hezký zážitek. Všichni se už těší na další takovou povedenou akci.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz