CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Zážitkově herní teambuilding

Horní Orlice, areál Dračí Skála, 23. a 24. června 2019

Celá akce začala odjezdem ve čtvrtek 23. května 2019 v 7:15 hod. od firmy Bühler. Vlastní odjezd i cesta proběhla hladce, byli jsme dle časového harmonogramu v areálu Dračí Skály včas.

Ubytovali jsme se ještě před snídaní, opět ve čtyřmístných chatkách jako vloni. Rychle jsme se převlékli do sportovního a vyrazili na sraz se dvěma instruktory, od kterých jsme se dozvěděli časový plán obou dnů, včetně programu na celé dopoledne. Hned po úvodních slovech hlavního instruktora bylo jasné, že program bude velmi nabitý, rozmanitý a osobní volno se bude počítat pouze na minuty. Následovala prohlídka celého areálu, která byla zakončena v hlavní budově. Provázela nás nepřízeň počasí, neustále pršelo, tak jsme museli být uvnitř budovy.

Žáci 1. ročníku oboru Obráběč kovů si prohlubovali odborné znalosti

V pondělí 20. května 2019 měli naši žáci 1. ročníku oboru Obráběč kovů ze Střední školy obchodu, řemesel a služeb v Žamberku naplánovanou návštěvu výrobního závodu KORADO v České Třebové.

Ve školícím centru si nejdříve vyslechli úvodní prezentaci o firmě, o jejím výrobním programu a při odborném výkladu Ing. Ondřeje Číže si žáci prohlédli plně automatizovanou výrobní linku na výrobu otopných těles a to nejen klasických radiátorů, ale i trubkových těles a konvektorů. Dále se mohli podívat na jejich kompletaci, následné skladování a expedici směrem k zákazníkovi.

Exkurze SOR Libchavy s.r.o.

17. a 24. května 2019 se zúčastnili žáci 2. a 3. ročníku oboru Obráběč kovů ze Střední školy obchodu, řemesel a služeb v Žamberku exkurze ve firmě SOR Libchavy s.r.o.

Pan Ing. Pelinka provedl žáky firmou, kde je seznámil s celým procesem výroby jednotlivých typů autobusů. Firma SOR Libchavy s.r.o. se již 25 let úspěšně zabývá výrobou městských, meziměstských, dálkových a elektrických autobusů, které dodává jak na domácí tak na zahraniční trhy.

 

AMAVET - Festival vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji

Své vědecké a technické projekty představili již po dvanácté žáci 6. až 9. tříd základních škol a středoškoláci v okresním kole pro okresy Ústí nad Orlicí a Svitavy, které proběhlo 15. února 2019 ve sportovní hale Střední odborné školy a Středního odborného učiliště v Lanškrouně.

 

Tradiční jarní univerzitní akce, veletrh pracovních příležitostí KONTAKT se konal ve středu 13. března 2019 v prostorách univerzitní auly a ve foyer Fakulty chemicko-technologické v Pardubicích

12. - 13. března 2019 se uskutečnilo regionální kolo soutěže odborných dovedností žáků třetích ročníků. Ze Střední školy obchodu, řemesel a služeb Žamberk, třída K3 – obráběči kovů se zúčastnili žáci, Antonín Rais a Denis Jenčovský. Soutěž se konala v areálu dílen Střední průmyslové školy v Chrudimi.

 

Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2019 v Pardubicích

Tradiční jarní univerzitní akce, veletrh pracovních příležitostí KONTAKT se konal ve středu 13. března 2019 v prostorách univerzitní auly a ve foyer Fakulty chemicko-technologické v Pardubicích.

Setkali se tam zástupci 53 firem různého zaměření se studenty a absolventy Univerzity Pardubice, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení. Studenti se tak mohli osobně představit personálním manažerům jednotlivých firem, předat jim svůj životopis a zeptat se na podrobné pracovní podmínky i samotný průběh přijímacího řízení. Studenti nižších ročníků si zde mohli domluvit odbornou praxi či stáž, vyzkoušet si, jak sami sebe prezentovat, co nabídnout, na co si dát pozor, ale hlavně získat potřebné kontakty.

Přehlídka strojírenských firem

Ve čtvrtek 24. ledna 2019 se v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí konala tradiční Přehlídka strojírenských firem. Byla to akce určena především pro žáky, rodiče a širokou veřejnost, kteří zde získali podrobné informace o možnostech uplatnění technických profesí na trhu práce a také o možnostech studia na příslušných vzdělávacích oborech.

Na akci opět nechyběla naše firma Bühler, jejíž příjemné kolegyně ochotně odpovídaly na dotazy zájemců, informovaly o možnostech praxe nebo letní brigády u nás ve firmě.

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk a Bühler CZ, s.r.o. Žamberk spolupracují při zavádění učebních oborů Obráběč kovů, Operátor plechové výroby

 

V sobotu 10. listopadu se u nás v Bühleru konal již 5. ročník Techné, tedy zážitkový den pro žáky základních škol se zájmem o techniku a své budoucí uplatnění. I letos si akci všichni účastníci maximálně užili.

Návštěvníků přišlo nejvíce ze všech uplynulých ročníků, celkem 420 a z toho 250 dětí. Na každém stanovišti je vítali naši spolupracovníci, kteří byli dobře naladěni a snažili se zodpovědět každou zvídavou otázku.

Tým elektra na bowlingovém turnaji

Elektromontáž v Bühleru dovršila již třetí kilometr vyrobených rozvaděčů, což bylo potřeba patřičně oslavit. Pracovníci elektra proto při této příležitosti uspořádali bowlingový turnaj a společně tak příjemně strávili poslední říjnový večer.

V turnaji se utkalo celkem 26 hráčů, kteří bojovali o ceny věnované naší firmou Bühler a společnostmi Rittal a M2Trade.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz