CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Mistr výrobního týmu na montáži, Nástrojař, Elektromontér, Zámečník, Svářeč, CNC obráběč, Skladník / Manipulant - řidič VZV, Přípravář lakovny, Zkušební technik elektro, Údržba areálu - na DPČ nebo DPP, Koordinátor zavádění nových výrob, Strategický/á nákupčí, Lakýrník, Brusič, ad. kompletní nabídka...

XV. ročník Letního hudebního festivalu pod hradem na Žampachu

V sobotu 14. července 2018 se uskutečnil v prostorách zámeckého parku Domova pod hradem na Žampachu XV. Ročník Letího hudebního festivalu. I naše firma Bühler Žamberk podpořila tuto akci pro veřejnost.

Program byl bohatý, počasí se vydařilo a účast byla jistě hojná.

 

Tradiční výlet týmu Nástrojárny - návštěva Jaroměře a Ratibořic

Již po čtrnácté v řadě se vydal tým Nástrojárny za poznáním do blízké části východních Čech. Celkem 15 členů výpravy, včetně „důchodci“ se vydalo za poznáním do Jaroměře, Ratibořic a Šestajovic. Výlet se uskutečnil v pátek, 13. července 2018.

Prvním zastavením byla dopolední návštěva železničního muzea Výtopna Jaroměř. Výtopna parních lokomotiv je stará více jak 110 let a vrátili jsme se tak do doby, kdy železnici vládla pára. V soukromém muzeu jsme nalezli desítky exponátů, mimo jiné parní lokomotivu Conrad Vorlauf z roku 1873 nebo unikátní elektrickou akumulátorovou lokomotivu Ringhoffer z roku 1916.

Žáci oboru Obráběč kovů si prohlubovali odborné znalosti

Žáci 2. ročníku Obráběč kovů navštívili v pátek 22.6.2018 výrobní závod LDM v České Třebové, kde si při odborném výkladu Milana Martince prohlédli celou firmu.

Firma LDM, spol. s r. o. byla založena třemi společníky, bývalými zaměstnanci Sigmy Česká Třebová v polovině roku 1991. Od svého vzniku je stále zaměřena na výrobu průmyslových armatur. Historie výroby armatur v České Třebové se datuje od roku 1909, kdy Josef Jindra založil firmu se stejnojmenným názvem. V roce 1919 se spojuje se společníkem Václavem Šreflem a vzniká tak společnost s názvem Šrefl a Jindra, později byla registrována jako Jindra a Šrefl. Tehdejší výrobní program zahrnoval širokou paletu výrobků od drobných mosazných vodovodních armatur přes armatury plynové až po armatury pro páru z lité oceli, včetně ventilů pojišťovacích pro páru.

Zážitkově-herní teambuilding

Horní Orlice, areál Dračí Skála, 14. a 15. června 2018 - Celá akce začala odjezdem ve čtvrtek 14. června v 7.15 hod. od firmy Bühler. Vlastní odjezd i cesta proběhla hladce, byli jsme tedy dle časového harmonogramu v areálu Dračí Skály včas.

Úplně první aktivita, kterou jsme museli zvládnout, byla snídaně společně se ZŠ z Hradce Králové, se 70 žáčky z 5. a 6. tříd. Bylo to jen ku prospěchu věci, protože naše skupina čítala 7 chlapců, 1 děvče a 2 vedoucí. V tomto počtu bychom se v tak velkém areálu asi ztratili, ale díky tomu byl všude kolem slyšet smích a byla vidět neúnavná aktivita mladších dětí. I oni si museli zvyknout na cizí skupinu a naučit se vzájemně se tolerovat.  Ubytování bylo ihned po snídani, tentokrát ve 4-místných chatkách.

Den otevřených dveří s oslavou výročí 110 let od založení firmy a 50 let od zahájení strojírenské výroby

V sobotu, 16. června 2018 naše firma Bühler Žamberk slavila své výročí 110 let od založení firmy a 50 let od zahájení strojírenské výroby. Oslava byla formou dne otevřených dveří pro širokou veřejnost. Celá akce se nesla pod heslem „Fabrika budoucnosti“ a to také do puntíku naplnila.

Celé akci předcházely velké přípravy v celé firmě, aby vše bylo perfektně připraveno a uklizeno. Podíleli se na tom naši spolupracovníci ze všech oddělení a poslední dny byly skutečně náročné, ale zvládli jsme to, jako ostatně vždycky. A za to patří všem našim spolupracovníkům obrovské poděkování. Jsme jeden tým a projevilo se to. 

Den dětí ve firmě Bühler Žamberk

1. června 2018 se slaví Den dětí, ale u nás ve firmě v Bühleru v Žamberku slavili Den dětí všichni spolupracovníci.

V jídelně na nás čekalo velké překvapení. Kuchařky a kuchaři pro nás připravili krásně vyzdobené švédské stoly s bohatou nabídkou jídel a lidé si mohli vybrat, na co měli právě chuť. Všichni byli příjemně překvapeni a odcházeli spokojeni. Takhle krásně se o nás a naše žaludky stará kolektiv zaměstnanců z firmy Isolit Bravo, kteří pro nás připravují obědy a zároveň i vydávají jídla.

Den otevřených dveří - Fabrika budoucnosti

Bühler CZ s.r.o. - Žamberk Vás srdečně zve na den otevřených dveří.

Dne 16.06.2018 od 9:00 do 14:00 hod. - vstup z parkoviště Velký Hájek.

Komentované prohlídky areálu společnosti Bühler CZ s.r.o.

 

Exkurze v hydroelektrárně - Pastvinská přehrada

V pátek, 11. května 2018 přijel 2.ročník oboru Obráběč kovů načerpat technické informace o blízké hydroelektrárně na Pastvinské přehradě. Průvodce p. Kubíček žáky nejprve seznámil s funkcemi a technickými parametry Francisovy turbíny a potom pověděl zajímavé informace o historii a současnosti hráze s návštěvou jedné kontrolní chodby uvnitř hráze.

 

23. – 27. dubna 2018 se na výstavišti v Hannoveru v Německu uskutečnil každoroční veletrh „Hannover Messe & CeMAT“. Stejně jako v loňském roce byla jednou z vystavujících firem i naše firma Bühler CZ Žamberk. Opět jsme vystavovali pod záštitou firmy Czech Trade, která podporuje české firmy. Tentokrát jsme měli stánek v hale č. 3. Myslím si, že jsme dobře prezentovali naši firmu na světovém trhu a uvidíme, kolik nových potenciálních zákazníků jsme zaujali.

TECHNOhrátky opět po dvou letech v Žamberku

25. dubna 2018 se opět po dvou letech uskutečnily TECHNOhrátky na zámku v Žamberku, kde sídlí Střední škola obchodu, řemesel a služeb. Akce se zúčastnilo 124 žáků z 8 základních škol v regionu. Nováčkem byla výprava ZŠ Komenského Letohrad.

 

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz