CZ EN DE
Čisté, bezpečné a zdravé prostředí v Bühleru v Žamberku

Vedení firmy se snaží, aby lidé u nás pracovali v čistém, bezpečném a zdravém prostředí. Na základě zpřísnění vládních pravidel byla přijata ještě přísnější bezpečnostní opatření v naší firemní jídelně. Díky speciálnímu zařízení na zvlhčování prostředí suchou mlhou a čističek vzduchu Sense Antivito+ se mohou pracovníci u nás cítit bezpečně.

Firmy Bühler CZ s.r.o. Žamberk - výrobce čističek SENSE a AGROSTAV Ústí nad Orlicí a.s. podpořily Základní školu Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí darem dvou kusů vysoce účinných a na světovém trhu nejkvalitnějších protikoronavirových čističek vzduchu. 

Jejich výhodou je jejich využití i za běžného provozu školy, tj. za přítomnosti žáků a zaměstnanců. Tyto vysoce výkonné čističky zachytávají částice již o velikosti 20 nm, přičemž koronaviry jsou velké cca 80 nm. Tím je tedy možné zajistit pro všechny přítomné osoby zdravé a bezvirové prostředí.

testování covid-19

Dnešním dnem 3. března 2021 jsme zahájili povinné plošné testování zaměstnanců v Bühleru v Žamberku na Covid-19.
Testování proběhlo ve speciálně upravené učebně, která je větrána, jsou tam umístěny čističky vzduchu, které zachycují viry a speciálně koronaviry a které vyrábíme u nás v Žamberku.
Naši pracovníci jsou vybaveni speciálními obleky, ochrannými rukavicemi a štíty.
Vše probíhalo bez problémů. Dnešní den bylo otestováno 61 zaměstnanců a všichni s negativním výsledkem. Zítra a v pátek budeme pokračovat.
Jsme moc rádi, že lidé u nás pracují v bezpečném prostředí, dbají na ochranu zdraví, chrání se respirátory a pečují o své zdraví.

Jana Škopová, 03.03.2021

I přes to, že tato zvláštní doba nepovoluje amatérsky sportovat, a je povolován sport pouze sportovcům na profesionální úrovni, tak mezinárodní šachová federace FIDE přišla s nápadem, uspořádat první mistrovství světa firem v šachu.  Online prostředí je na nápor šachistů zvyklé, tak stačilo pouze vymyslet formát turnaje a nalákat firmy nějakým zajímavým benefitem, aby své zaměstnance do takového turnaje globálního formátu přihlásili.   Jako obrovské lákadlo, kromě prestiže a titulu mistra světa, bylo i to, že dva nejlepší týmy se pojedou účastnit jako VIP hosté MS v šachu žen, které se koná v letošním roce v Dubaji a budou mít možnost si Mistryní světa i fyzicky zahrát.

Naše partnerská Střední škola obchodu, řemesel a služeb v Žamberku pořádá v pátek 15. ledna a v sobotu 16. ledna Dny otevřených dveří. Pokud máš čas a chuť, přijď se podívat, jaké obory můžeš na škole studovat. A pokud si vybereš obory Obráběč kovů a Operátor plechové výroby, budeš moci chodit na praxi i k nám do Bühleru, kde se budeš učit na nejmodernějších strojích. Každého rádi provedeme naší firmou.

Vezmi s sebou rodiče nebo kamaráda/kamarádku a uvidíš sám/sama.

Bühler CZ s.r.o., Žamberk

Firma Bühler Žamberk vyhlásila začátkem října 2020 soutěž pro technické nadšence, která se i ve velmi složité době způsobené pandemií COVID 19 uskutečnila. Během prosincového týdne proběhlo vyhodnocení všech exponátů, které nám byly doručeny. Hodnotící komise, která se skládala ze samých odborníků (generální ředitel, šéf technologie, šéf tréninkového centra, šéf konstrukce, marketingový specialista) měla opravdu těžkou práci, všechny výrobky byly krásné a nápadité.

Soutěž zručnosti a technické tvořivosti

Firma Bühler CZ vyhlašuje soutěž pro technické nadšence.


Smyslem soutěže je podpořit děti a mládež, kteří využívají svůj volný čas k tvůrčí činnosti s využitím manuální zručnosti a technické tvořivosti.

Vážení rodiče, určitě řešíte budoucnost vašeho dítěte.

Rádi bychom pozvali vás a vaše dítě na přehlídku středních škol, které se tentokrát koná online.

Během online přehlídky budeme prezentovat naše učební obory Obráběč kovů a Operátor plechové výroby, které může vaše dítě studovat na Střední škole obchodu, řemesel a služeb v Žamberku a v Bühler CZ s.r.o.

Tradiční výlet týmu Nástrojárny zamířil na Náchodsko

Ano, již po šestnácté v řadě se konal v pátek 21. srpna 2020 tradiční výlet týmu Nástrojárny za poznáním do blízké části východních Čech. Tentokrát to nebyla „pouze jen Nástrojárna“, ale přidali se i zástupci spolupracujících úseků (Obrobny, Výdejny, Údržby, Elektra, Servisního týmu montáže, Plechů, Tréninkového centra), včetně jednoho „důchodce“ a v plně obsazeném mikrobusu se vydalo 17 členů výpravy za poznáním. Bylo plánováno šest cílů, nakonec jich bylo sedm.

Kunvaldská lávka

V sobotu 11. července 2020 se uskutečnil již 26. ročník pravidelné akce Kunvaldská lávka. Akce byla uspořádána na místním koupališti. Samotnou událost, kromě hlavních soutěží, doprovázel bohatý doprovodný program i večerní zábava.

Letos nám oproti jiným ročníkům moc nepřálo počasí, byla zima a pršelo. Ale i presto přišlo okolo 600 návštěvníků. Ti se pak jaksepatří bavili nad dobrovolníky, kteří většinou skončili ve studené vodě.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz