CZ EN DE
Vánoce v Bühleru

Vánoce jsou za dveřmi a v Bühleru v Žamberku jsme na ně připraveni.

 

Odpoledne v Bühleru

Každý týden ve středu od 14:00 do 17:00 pravidelně otevíráme zájemcům o zaměstnání naši firmu. Uvažujete o změně zaměstnání? A přemýšleli jste už o Bühleru?

Nabízíme moderní a čisté pracovní prostředí, zkušený a příjemný kolektiv. Od Vás na oplátku očekáváme chuť odvádět dobrou práci, spolupracovat s kolegy a učit se.

Přijďte se přesvědčit i vy.

Akce úspěšně běží už více než měsíc.

Zájemcům, kteří už nás navštívili děkujeme za návštěvu a těšíme se na shledanou! 

Techné - Bühler CZ Žamberk

V sobotu 13. listopadu 2021 se uskutečnil již 8. ročník akce zaměřené pro děti a mládež se zájmem o techniku s názvem Techné.

Akce se uskutečnila u nás ve firmě v Bühleru v Žamberku a po roční pauze jsme byli opravdu rádi, že se akce tentokrát mohla uskutečnit. Sice jsme měli trochu obavy, jestli v sobotu vůbec někdo přijde, jestli se lidé nebudou bát přijít do jiného prostředí v této covidové době, ale nakonec se naše obavy nepotvrdily a lidé přišli a dokonce v hojném počtu.

V Bühler CZ hledáme Svářeče a Obráběče kovů

Hledáte jistotu dobré práce a bezpečné prostředí?

Chcete něco víc?

Začněte pracovat v čistém prostředí s nejmodernějšími technologiemi.

  • jste zkušení odborníci, nebo šikovní absolventi, kteří mají rádi různorodou práci?
  • směnný provoz je pro vás výzva a příležitost, jak si vydělat?
  • baví Vás učit se nové věci?
  • chcete pracovat tam, kde si Vás váží?
  • baví Vás učit se nové věci?

Podívejte se na naše stránky: https://kariera.buhlercz.cz/ a přidejte se!

Práce v potravinářském průmyslu je SÁZKA NA JISTOTU!

Nabíráme žáky na obor Obráběč kovů

Baví tě práce rukama? Jsi šikovný a máš touhu učit se na nejmodernějších CNC obráběcích strojích v nejmodernější firmě Bühler CZ v Žamberku? Pak se přihlas na Střední školu obchodu, řemesel a služeb Žamberk na obor Obráběč kovů a u nás tě všemu naučíme.

Přihlášky podávej nejpozději do konce prázdnin na adresu školy https://www.ssorszamberk.cz/

Čisté, bezpečné a zdravé prostředí v Bühleru v Žamberku

Vedení firmy se snaží, aby lidé u nás pracovali v čistém, bezpečném a zdravém prostředí. Na základě zpřísnění vládních pravidel byla přijata ještě přísnější bezpečnostní opatření v naší firemní jídelně. Díky speciálnímu zařízení na zvlhčování prostředí suchou mlhou a čističek vzduchu Sense Antivito+ se mohou pracovníci u nás cítit bezpečně.

Firmy Bühler CZ s.r.o. Žamberk - výrobce čističek SENSE a AGROSTAV Ústí nad Orlicí a.s. podpořily Základní školu Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí darem dvou kusů vysoce účinných a na světovém trhu nejkvalitnějších protikoronavirových čističek vzduchu. 

Jejich výhodou je jejich využití i za běžného provozu školy, tj. za přítomnosti žáků a zaměstnanců. Tyto vysoce výkonné čističky zachytávají částice již o velikosti 20 nm, přičemž koronaviry jsou velké cca 80 nm. Tím je tedy možné zajistit pro všechny přítomné osoby zdravé a bezvirové prostředí.

testování covid-19

Dnešním dnem 3. března 2021 jsme zahájili povinné plošné testování zaměstnanců v Bühleru v Žamberku na Covid-19.
Testování proběhlo ve speciálně upravené učebně, která je větrána, jsou tam umístěny čističky vzduchu, které zachycují viry a speciálně koronaviry a které vyrábíme u nás v Žamberku.
Naši pracovníci jsou vybaveni speciálními obleky, ochrannými rukavicemi a štíty.
Vše probíhalo bez problémů. Dnešní den bylo otestováno 61 zaměstnanců a všichni s negativním výsledkem. Zítra a v pátek budeme pokračovat.
Jsme moc rádi, že lidé u nás pracují v bezpečném prostředí, dbají na ochranu zdraví, chrání se respirátory a pečují o své zdraví.

Jana Škopová, 03.03.2021

I přes to, že tato zvláštní doba nepovoluje amatérsky sportovat, a je povolován sport pouze sportovcům na profesionální úrovni, tak mezinárodní šachová federace FIDE přišla s nápadem, uspořádat první mistrovství světa firem v šachu.  Online prostředí je na nápor šachistů zvyklé, tak stačilo pouze vymyslet formát turnaje a nalákat firmy nějakým zajímavým benefitem, aby své zaměstnance do takového turnaje globálního formátu přihlásili.   Jako obrovské lákadlo, kromě prestiže a titulu mistra světa, bylo i to, že dva nejlepší týmy se pojedou účastnit jako VIP hosté MS v šachu žen, které se koná v letošním roce v Dubaji a budou mít možnost si Mistryní světa i fyzicky zahrát.

Naše partnerská Střední škola obchodu, řemesel a služeb v Žamberku pořádá v pátek 15. ledna a v sobotu 16. ledna Dny otevřených dveří. Pokud máš čas a chuť, přijď se podívat, jaké obory můžeš na škole studovat. A pokud si vybereš obory Obráběč kovů a Operátor plechové výroby, budeš moci chodit na praxi i k nám do Bühleru, kde se budeš učit na nejmodernějších strojích. Každého rádi provedeme naší firmou.

Vezmi s sebou rodiče nebo kamaráda/kamarádku a uvidíš sám/sama.

Bühler CZ s.r.o., Žamberk

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz