CZ EN DE

I přes to, že tato zvláštní doba nepovoluje amatérsky sportovat, a je povolován sport pouze sportovcům na profesionální úrovni, tak mezinárodní šachová federace FIDE přišla s nápadem, uspořádat první mistrovství světa firem v šachu.  Online prostředí je na nápor šachistů zvyklé, tak stačilo pouze vymyslet formát turnaje a nalákat firmy nějakým zajímavým benefitem, aby své zaměstnance do takového turnaje globálního formátu přihlásili.   Jako obrovské lákadlo, kromě prestiže a titulu mistra světa, bylo i to, že dva nejlepší týmy se pojedou účastnit jako VIP hosté MS v šachu žen, které se koná v letošním roce v Dubaji a budou mít možnost si Mistryní světa i fyzicky zahrát.

Naše partnerská Střední škola obchodu, řemesel a služeb v Žamberku pořádá v pátek 15. ledna a v sobotu 16. ledna Dny otevřených dveří. Pokud máš čas a chuť, přijď se podívat, jaké obory můžeš na škole studovat. A pokud si vybereš obory Obráběč kovů a Operátor plechové výroby, budeš moci chodit na praxi i k nám do Bühleru, kde se budeš učit na nejmodernějších strojích. Každého rádi provedeme naší firmou.

Vezmi s sebou rodiče nebo kamaráda/kamarádku a uvidíš sám/sama.

Bühler CZ s.r.o., Žamberk

Firma Bühler Žamberk vyhlásila začátkem října 2020 soutěž pro technické nadšence, která se i ve velmi složité době způsobené pandemií COVID 19 uskutečnila. Během prosincového týdne proběhlo vyhodnocení všech exponátů, které nám byly doručeny. Hodnotící komise, která se skládala ze samých odborníků (generální ředitel, šéf technologie, šéf tréninkového centra, šéf konstrukce, marketingový specialista) měla opravdu těžkou práci, všechny výrobky byly krásné a nápadité.

Soutěž zručnosti a technické tvořivosti

Firma Bühler CZ vyhlašuje soutěž pro technické nadšence.


Smyslem soutěže je podpořit děti a mládež, kteří využívají svůj volný čas k tvůrčí činnosti s využitím manuální zručnosti a technické tvořivosti.

Vážení rodiče, určitě řešíte budoucnost vašeho dítěte.

Rádi bychom pozvali vás a vaše dítě na přehlídku středních škol, které se tentokrát koná online.

Během online přehlídky budeme prezentovat naše učební obory Obráběč kovů a Operátor plechové výroby, které může vaše dítě studovat na Střední škole obchodu, řemesel a služeb v Žamberku a v Bühler CZ s.r.o.

Tradiční výlet týmu Nástrojárny zamířil na Náchodsko

Ano, již po šestnácté v řadě se konal v pátek 21. srpna 2020 tradiční výlet týmu Nástrojárny za poznáním do blízké části východních Čech. Tentokrát to nebyla „pouze jen Nástrojárna“, ale přidali se i zástupci spolupracujících úseků (Obrobny, Výdejny, Údržby, Elektra, Servisního týmu montáže, Plechů, Tréninkového centra), včetně jednoho „důchodce“ a v plně obsazeném mikrobusu se vydalo 17 členů výpravy za poznáním. Bylo plánováno šest cílů, nakonec jich bylo sedm.

Kunvaldská lávka

V sobotu 11. července 2020 se uskutečnil již 26. ročník pravidelné akce Kunvaldská lávka. Akce byla uspořádána na místním koupališti. Samotnou událost, kromě hlavních soutěží, doprovázel bohatý doprovodný program i večerní zábava.

Letos nám oproti jiným ročníkům moc nepřálo počasí, byla zima a pršelo. Ale i presto přišlo okolo 600 návštěvníků. Ti se pak jaksepatří bavili nad dobrovolníky, kteří většinou skončili ve studené vodě.

I naše firma Bühler CZ v Žamberku se vydala do boje s koronavirem

Novinka na trhu – unikátní čistička vzduchu Sense Antiviro+

Odložili jsme roušky a zapnuli jsme čističky vzduchu.“

Naše firma Bühler CZ Žamberk se úspěšně podílela na vývoji a výrobě jedinečné čističky vzduchu Sense Antiviro+, která v těchto dnech přichází na trh.

Je možné si ji zakoupit na e-shopu firmy Sense, nebo přes nás.

Čistička obsahuje jedinečný filtr ULPA15 Microglass, který zachycuje koronaviry způsobující nemoc Covid-19, pachy, pyly, plísně a jiné alergeny. V této době je toto zařízení velice žádoucí a hlavně funkční.

Předání účinné čističky vzduchu

Ve středu 20. května 2020 předal pan ředitel Ing. Jiří Appeltauer a Ing. Jan Smola novou účinnou čističku vzduchu Sense Vital Air Antiviro+ s protikoronavirovým filtrem našemu firemnímu lékaři, panu doktoru MUDr. Ondřeji Kuželovi.

Tuto účinnou čističku vzduchu vyrábí naše firma Bühler CZ v Žamberku. Prodává ji firma Sense Vital Air Praha, www.sense.cz. Čistička vzduchu je vhodná pro všechny, kdo chtějí žít v čistém životním prostředí, např. pro firmy, kanceláře, zdravotnická zařízení, veřejná prostory, domácnosti, atd.

I v Bühleru rouškujeme

Jak v celé naší republice, tak i u nás v Bühleru musíme nosit všichni povinně roušku. Firma zajistila všem svým zaměstnancům roušky a dokonce i nabídla možnost zakoupení roušek pro své rodinné příslušníky.
Myslíme i na lidi v našem blízkém okolí, tudíž jsme poskytli roušky i Městskému úřadu Žamberk a do Albertina. Dále pomáháme i našim kolegům z Bühler Praha. Jsme rádi, že můžeme pomoci.
Naopak jsme pomoc také obdrželi. Firma WAGO nám poskytla zdarma šité textilní roušky, za které jsme moc vděčni.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz