kariera

Kariéra

Naši zaměstnanci jsou pro nás klíčoví

Přes 400 lidí z regionu u nás každý den pracuje na tom, abychom mohli být i nadále špičkou ve svém oboru.

Zásluhou šikovných hlav a zručných rukou našich zaměstnanců ožívá špičkové strojní vybavení a vznikají tak výrobky, které svou kvalitou plní nejvyšší standardy skupiny Bühler. Právě oni jsou hlavním klíčem k úspěchu, dobře to víme, a proto se o ně staráme. Vážíme si energie, přesnosti, důkladnosti a zodpovědnosti, kterou vkládají do každého ze všech specifických výrobků mířících ze Žamberka do celého světa.

spb
spb
Jaké kolegy hledáme?

Vidíte v náročných úkolech výzvu? Rádi hledáte nové postupy? 
Potom si budeme vzájemně rozumět.

V Bühler CZ pracujeme na různorodých malosériových projektech. Abychom mohli pružně splnit náročná očekávání našich zákazníků, hledáme do týmů zodpovědné kolegy, které jejich práce baví a mají chuť se každý den učit něco nového.

Co u nás děláme jinak?

U nás začíná kvalita pořádkem.

Tento přístup ctíme především ve výrobních prostorech. Chceme, aby se u nás každý zaměstnanec choval tak, jako by bylo pracoviště jeho vlastní a udržoval ho tedy ve standardním stavu. Pořádek pro nás znamená ale také vzájemnou slušnost a jasné vztahy napříč firmou.

Děláme věci jen lépe.

Všichni jsme omylní a děláme chyby, ovšem je důležité se z nich umět poučit a v ideálním případě jim do budoucna předcházet. Hledání nových cest a možností je naším běžným standardem, a tak se chyb nebojíme. Nová řešení posouváme vždy o krok dál, baví nás robotizace a automatizace procesů.

S absolventy pracujeme rádi

Jsme realisté a nečekáme, že všichni uchazeči boudou na 100 % plnit požadavky, které na dané pozice máme.

To platí i pro absolventy, které je potřeba po úspěšném zvládnutí studia seznámit se všemi úskalími pracovního života. Jednodušší to mají ti, kteří u nás již během studia prošli stáží nebo praxí, ovšem pro nástup na pracovní pozici to pro nás není podmínkou.

Víme, že pohled dobře zapracovaného studenta nám může ukázat novou cestu, jiný úhel pohledu, nebo dokonce řešení a takové příležitosti si vážíme.