Poznejte nás

Vize a hodnoty

"Jsme součástí vašeho dne"

Od roku 2012, kdy jsme se stali součástí BÜHLER GROUP, si zakládáme na hodnotách, které beze zbytku ctíme a posouvají nás kupředu. A to každého z nás jednotlivě a zároveň BÜHLER ŽAMBERK jako celek.

si
Týmová práce

Ač jsme v BÜHLER CZ opravdu početný kolektiv, a také rozsáhlý areál, všichni bojujeme za jeden tým, což se dlouhodobě promítá ve výsledcích naší práce.

Světový výrobek

Většinu našich výrobků lze považovat za světové, protože opouštějí hranice ČR různými směry a stávají se součástí lidské výroby a spotřeby po celém světě.

Kvalita

Jednotný cíl celého našeho týmu a společný jmenovatel produkce BÜHLER GROUP i ŽAMBERK. Skvělou kvalitu práce a výrobků řadíme na první pozici priorit.

Efektivita

Efektivita práce je další významnou hodnotou, která umožňuje bezproblémové fungování provozu ve všech jeho částech. Lze s ní dosáhnout vysokých cílů.

Zákazníci

Spokojený zákazník je zcela zásadním faktorem podnikání, proto se o jeho přesné potřeby velmi aktivně zajímáme a snažíme se je beze zbytku splnit.

Ekologie

Společenská odpovědnost je nám vlastní a zajimá nás budoucnost našich dětí. Proto se při výrobě snažíme být maximálně šetrní k životnímu prostředí.