CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Pracovní náplní obráběče je především obsluha CNC obráběcího stroje. Přestože firma Bühler Žamberk používá v pomocných provozech omezený počet klasických obráběcích strojů, jako je soustruh, frézka, vrtačka a různé druhy brusek, hlavní základ výroby je typický využitím moderních obráběcích CNC center řízených počítačem.

Pracovník musí umět číst technickou dokumentaci, znát celkovou konstrukci stroje, princip jeho fungování, zakládání nástrojů i obrobků, základní údržbářské úkony a hlavně systém jeho seřizování. Přestože příslušný obráběcí program si do stroje nahraje z intranetové sítě, na kterou jsou všechna CNC centra připojena, velice často je nutno provádět operativní korekce, které si vynucuje změna podmínek obrábění.

Samozřejmou součástí práce obráběče je očištění a odjehlení obrobku, jeho změření ve všech požadovaných parametrech, konzervace proti korozi a uložení pro přepravu v souladu s podmínkami technologického postupu. Nároky na pracovníky rostou s malosériovostí výroby, která je pro výrobní program firmy Bühler Žamberk typická.

CNC horizontální frézování

Obrobna – CNC horizontální frézováníObrobna – CNC horizontální frézování

Obrobna – CNC soustružení

Obrobna – CNC soustruženíObrobna – CNC soustružení

Prováděné práce

  • Soustružení

  • Frézování

  • Broušení

  • Nástrojárna

Kam dál:

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz