CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Montážní dělník, Elektromontér, Zámečník, Svářeč, CNC obráběč, Skladník / Manipulant - řidič VZV, Lakýrník, Zkušební technik elektro, Údržba areálu - na DPČ nebo DPP, Koordinátor zavádění nových výrob, Strategický/á nákupčí, Referent nákupu,  ad.

kompletní nabídka práce...

Region

Žamberk je město příležitostí

Po práci i o víkendech můžete svůj volný čas trávit nejrůznějším způsobem. Sami i s rodinou. Žamberk a okolí je totiž místem, kde na vás čeká spousta příležitostí. Moderní sportoviště v areálu Pod Černým lesem - koupaliště, krytá tenisová hala včetně zázemí, minigolf, cyklostezky a turistické stezky (nejznámější je Česko-moravská stezka) nabízejí sportovní a odpočinkové možnosti. V zimě na vás čekají upravené běžecké trasy přímo v Žamberku i jeho okolí. Kulturní příležitosti nabízí množství festivalů, rockovými počínaje a divadly a vážnou hudbou konče.

Zajímavosti a možnosti v okolí

Suchý vrch je významným turistickým cílem, ze všech stran na něj vedou turistické stezky, na vršku je rozhledna s kramářovou chatou s relaxační a restaurační zónou. V blízkosti jsou zbytky opevnění „betonová hranice", z nichž nejznámější je dělostřelecká tvrz Bouda, která je největším muzeem československého opevnění na území ČR.

Sportovní areál v Českých Petrovicích nabízí lyžařské i letní a adrenalinové aktivity. Můžete si vyzkoušet zorbing, horské koloběžky, kola a káry, stačí si jen vybrat. Velké zimní střediska jsou v Říčkách, Dlouhoňovicích.

V dosahu je sjezdovka v Čenkovicích a na Bukové hoře v Červené Vodě, nebo městská sjezdovka kousek od krytého bazénu v České Třebové.

Další možnosti koupání v krytých bazénech jsou v Ústí nad Orlicí či Vysokém Mýtě.

V údolí Divoké Orlice na vás čeká kouzelná Pastvinská přehrada, která je ideálním místem pro rekreaci a vodní sporty, a to i ty adrenalinové. Další přírodní koupání najdete například v Lanškrouně v oblasti kaskády šesti rybníků.

Cyklisté si pochvalují 15 kilometrů dlouho cyklostezku určenou i pro in-line bruslaře. Propojuje Letohrad s Ústím nad Orlicí a Chocní. Vede nádherným údolím Tiché Orlice, doplňují ji vybavená odpočívadla a osvěžit se cestou můžete v říčních tůních.

Po cyklostezce se dostanete i do vodáckého tábořiště Cakle, kde najdete i cvičnou horolezeckou stěnu, Tarzanovy horské dráhy, půjčovnu lodí a kol, naučnou stezku. V zimě je to výchozí bod na běžkování.

Žamberk  se rozkládá v údolí Divoké Orlice i na přilehlých kopcích v nadmořské výšce 465 m n.m., v severovýchodní části Pardubického kraje, dostupné je po silnici 1/11, 60 km od Hradce Králové a Pardubic. V okolí jsou další menší města, jako Jablonné nad Orlicí, Letohrad, Králíky, Jablonné nad Orlicí, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Lanškroun.

AquaparkBěžecké trasyCyklostezka - Žamberk - LíšniceSjezdovka České PetroviceTenisové kurtySKI Areál České Petrovice

Za postytnutí fotografií děkujeme Informačnímu středisku Žamberk - www.zamberk.cz

Mapy

Mapa

Videopozvánky

Videopozvánky

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz