CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nákupčí senior, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant, Seřizovač obráběcích nástrojů. kompletní nabídka...

Staňte se součástí významné firmy s více než stoletou historií. Firmy, na jejíchž strojích vyrábí své produkty např. Milka nebo oblíbená mouka Babiččina volba. Právě hledáme obráběče CNC!

U nás se vám bude líbit

Budete pracovat v hezkém a čistém prostředí, za pomoci nejmodernějších technologií a ve skvělém kolektivu. K tomu se budete těšit z mnoha benefitů jako je 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné zaměstnanecké půjčky či např. 13. plat. Protože si našich zaměstnanců vážíme, každý rok se vás bude týkat i navýšení mzdy. A stravování? V naší závodní jídelně si pochutnáte na dobrém obědu nebo večeři jen za 23 Kč. Přidáte se mezi naše spokojené zaměstnance?

Náplň práce

  • obsluha nejmodernějších typů CNC strojů a nástrojů
  • seřizování a nastavení stroje
  • upnutí materiálu a nástroje
  • práce v kusové výrobě

Požadavky na kandidáta

  • SOU, technický směr
  • zájem o výrobní strojní zařízení
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu
  • samostatnost
  • praxe v oboru vítána

Naše benefity

  • 13. plat bonusy/prémie
  • odměna za přítomnost na pracovišti 20 000 Kč za rok
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecký tarif na telefonování
  • dotované závodní stravování (cena obědů a večeří pro zaměstnance 23 Kč)
  • příspěvek na sport, kulturu a zdraví 2 000 Kč za rok
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • odměna k životním výročím
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • vzdělávací kurzy, školení
  • jazykové kurzy
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • firemní akce pro zaměstnance (firemní ples, sportovní setkání)

Proč pracovat u nás?

  • zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • stabilní zaměstnavatel
  • zajímavé zaměstnanecké výhody
  • kultura rodinné firmy
  • české prostředí
  • možnost profesního růstu
  • příležitost pro absolventy
  • zapracování v tréninkovém centru
  • školení zaměstnanců včetně kurzů jazyků

Zaujala vás tato nabídka práce? Neváhejte nás kontaktovat.

  • Bühler CZ s.r.o., Nádražní 696, 564 01 Žamberk
  • PhDr. Michaela Klieglová, tel. +420 465 674 210, +420 727 947 067,

Chybně vyplněné pole.
Špatně zadaný kód.