CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Referent nákupu, Elektronik, Nákupčí senior, Manažer údržby, Nástrojař, Elektromontér, Zámečník, Svářeč, CNC obráběč, Skladník / Manipulant, Koordinátor zavádění výrob, Zkušební technik elektro, Lakýrník, Brusič, Pracovník ostrahy, Konstruktér přípravků... kompletní nabídka...

Staňte se součástí významné firmy s více než stoletou historií. Firmy, na jejíchž strojích vyrábí své produkty např. Milka nebo oblíbená mouka Babiččina volba. Právě hledáme obráběče CNC!

U nás se vám bude líbit

Budete pracovat v hezkém a čistém prostředí, za pomoci nejmodernějších technologií a ve skvělém kolektivu. K tomu se budete těšit z mnoha benefitů jako je 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné zaměstnanecké půjčky či např. 13. plat. Protože si našich zaměstnanců vážíme, každý rok se vás bude týkat i navýšení mzdy. A stravování? V naší závodní jídelně si pochutnáte na dobrém obědu nebo večeři jen za 23 Kč. Přidáte se mezi naše spokojené zaměstnance?

Náplň práce

  • obsluha nejmodernějších typů CNC strojů a nástrojů
  • seřizování a nastavení stroje
  • upnutí materiálu a nástroje
  • práce v kusové výrobě

Požadavky na kandidáta

  • SOU, technický směr
  • zájem o výrobní strojní zařízení
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu
  • samostatnost
  • praxe v oboru vítána

Naše benefity

  • 13. plat bonusy/prémie
  • odměna za přítomnost na pracovišti 20 000 Kč za rok
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecký tarif na telefonování
  • dotované závodní stravování (cena obědů a večeří pro zaměstnance 23 Kč)
  • příspěvek na sport, kulturu a zdraví 2 000 Kč za rok
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • odměna k životním výročím
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • vzdělávací kurzy, školení
  • jazykové kurzy
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • firemní akce pro zaměstnance (firemní ples, sportovní setkání)

Proč pracovat u nás?

  • zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • stabilní zaměstnavatel
  • zajímavé zaměstnanecké výhody
  • kultura rodinné firmy
  • české prostředí
  • možnost profesního růstu
  • příležitost pro absolventy
  • zapracování v tréninkovém centru
  • školení zaměstnanců včetně kurzů jazyků

Zaujala vás tato nabídka práce? Neváhejte nás kontaktovat.

  • Bühler CZ s.r.o., Nádražní 696, 564 01 Žamberk
  • PhDr. Michaela Klieglová, tel. +420 465 674 210, +420 727 947 067,

Chybně vyplněné pole.
Špatně zadaný kód.