CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Referent nákupu, Elektronik, Nákupčí senior, Manažer údržby, Nástrojař, Elektromontér, Zámečník, Svářeč, CNC obráběč, Skladník / Manipulant, Koordinátor zavádění výrob, Zkušební technik elektro, Lakýrník, Brusič, Pracovník ostrahy, Konstruktér přípravků... kompletní nabídka...

Staňte se součástí významné firmy s více než stoletou historií. Firmy, na jejíchž strojích vyrábí své produkty např. Milka nebo oblíbená mouka Babiččina volba. Aktuálně hledáme jednu z nejdůležitějších pozic v Bühleru - manažera údržby.

Špičková firma přijme špičkového člověka

Vaším denním chlebem bude zastřešení financí společnosti, správa budov, řízení nákupu a vedení týmu. Pokud vše půjde tak, jak má, velice slušně vaši dobře odvedenou práci oceníme. Svých lidí si jednoduše vážíme. Nejen, že budete pracovat v krásných a moderních prostorách, užívat si 5 týdnů dovolené, dostávat 13. plat, ale zajistíme vám také nejrůznější školení, jazykové kurzy nebo např. zvýhodněnou půjčku.

Přesto, že jsou nároky na tuto pozici poměrně vysoké, nemusíte se ničeho obávat. Ze začátku vám budeme k ruce a vše vás naučíme. Celkově věříme, že se u nás budete cítit dobře, přeci jen si zakládáme na dobrém kolektivu. Co myslíte? Budeme si spolu rozumět?

Náplň práce

  • plánování, řízení a realizace oprav strojů a zařízení
  • správa budov, strojů, přípravků, zařízení
  • správa výrobní i nevýrobní údržby
  • dohled nad investičními záměry – příprava, řízení a dohled nad realizací investičních technologických projektů
  • řízení nákupu náhradních dílů
  • vedení týmu pracovníků strojní údržby a elektroúdržby

Požadavky na kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru – strojírenského, elektro nebo stavebního zaměření
  • minimálně 3 roky na obdobné pozici
  • anglický jazyk komunikativně
  • všeobecná znalost výrobních procesů
  • schopnost dotahovat věci do konce
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou

Naše benefity

  • 13. plat bonusy/prémie
  • odměna za přítomnost na pracovišti 20 000 Kč za rok
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecký tarif na telefonování
  • dotované závodní stravování (cena obědů a večeří pro zaměstnance 23 Kč)
  • příspěvek na sport, kulturu a zdraví 2 000 Kč za rok
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • odměna k životním výročím
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • vzdělávací kurzy, školení
  • jazykové kurzy
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • firemní akce pro zaměstnance (firemní ples, sportovní setkání)

Proč pracovat u nás?

  • kultura rodinné firmy
  • zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • stabilní zaměstnavatel
  • české prostředí
  • zajímavé zaměstnanecké výhody

Zaujala vás tato nabídka práce? Neváhejte nás kontaktovat.

  • Bühler CZ s.r.o., Nádražní 696, 564 01 Žamberk
  • PhDr. Michaela Klieglová, tel. +420 465 674 210, +420 727 947 067,

Chybně vyplněné pole.
Špatně zadaný kód.