CZ EN DE
Techné – zážitkový den nejen pro žáky se zájmem o techniku a své budoucí uplatnění se uskuteční v sobotu dne 26. 11. 2016 v době od 9,00 do 14,00 hodin v prostorách naší firmy Bühler CZ s.r.o. v Žamberku, Nádražní 696.


V průběhu návštěvy získáte zážitek z pracovního dne v našich provozech na obrábění kovů, zpracování plechů a montáže průmyslových výrobků, z pracoviště kontroly kvality s nejmodernější měřicí technikou. Žáci sami si budou moci zkusit smontovat výrobek podle návodu. Odpovíme také na otázky týkající se uplatnění učňů a studentů škol v našem podniku nebo obecně ve strojírenských firmách. Pomůžeme vám tak při rozhodování o výběru odborného učiliště nebo střední školy pro uvažované budoucí povolání.

Na Techné se představí vlastní prezentací střední školy a odborná učiliště, jejichž absolventi jsou často našimi spolupracovníky.

Případné adepty o studium technických oborů – a nejen je – budeme rádi inspirovat. Mohou si zažít, jak se v dnešní moderní strojírenské firmě pracuje a jak funguje. Naše firma má v regionu stoleté kořeny. Poslední roky se dynamicky rozvíjí, a proto máme trvale zájem o kvalifikované pracovníky. Naši lidé zanechávají své otisky na výrobcích do Indie, Afriky, Brazílie a jiných dalekých zemí. Práci u nás najdou ti, kteří budou dobře chtít zvládnout své řemeslo. Při nástupu jim pomůžeme v našem vlastním tréninkovém středisku.

Těšíme se na Vás.
Vedení firmy

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz