CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nákupčí senior, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

Techné – zážitkový den nejen pro žáky se zájmem o techniku a své budoucí uplatnění se uskuteční v sobotu dne 26. 11. 2016 v době od 9,00 do 14,00 hodin v prostorách naší firmy Bühler CZ s.r.o. v Žamberku, Nádražní 696.


V průběhu návštěvy získáte zážitek z pracovního dne v našich provozech na obrábění kovů, zpracování plechů a montáže průmyslových výrobků, z pracoviště kontroly kvality s nejmodernější měřicí technikou. Žáci sami si budou moci zkusit smontovat výrobek podle návodu. Odpovíme také na otázky týkající se uplatnění učňů a studentů škol v našem podniku nebo obecně ve strojírenských firmách. Pomůžeme vám tak při rozhodování o výběru odborného učiliště nebo střední školy pro uvažované budoucí povolání.

Na Techné se představí vlastní prezentací střední školy a odborná učiliště, jejichž absolventi jsou často našimi spolupracovníky.

Případné adepty o studium technických oborů – a nejen je – budeme rádi inspirovat. Mohou si zažít, jak se v dnešní moderní strojírenské firmě pracuje a jak funguje. Naše firma má v regionu stoleté kořeny. Poslední roky se dynamicky rozvíjí, a proto máme trvale zájem o kvalifikované pracovníky. Naši lidé zanechávají své otisky na výrobcích do Indie, Afriky, Brazílie a jiných dalekých zemí. Práci u nás najdou ti, kteří budou dobře chtít zvládnout své řemeslo. Při nástupu jim pomůžeme v našem vlastním tréninkovém středisku.

Těšíme se na Vás.
Vedení firmy

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz