CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Pracovník při obsluze CNC soustružnického centra v Bühler CZ. Ve druhém pololetí pokračují ve studiu oboru Obráběč kovů při Střední odborné škole obchodu, řemesel a služeb Žamberk všichni žáci, kteří v září 2015 nastoupili. Jejich teoretický i praktický program se začíná zaměřovat na klasické obráběcí stroje. Jsou totiž nutným mezičlánkem při cestě k vytouženým „céencéčkům“, kolem kterých denně chodí a mlsně pokukují. První je na řadě soustruh. Seznamují se s funkcí jeho základních částí, jejich ovládáním a bezpečností práce. Ve čtvrtém čtvrtletí přijde na řadu frézka se stejným postupem. První výrobky budou v tomto případě cvičné, protože zvládnout práci na těchto strojích je už poměrně náročné a je třeba se naučit všechny požadované operace, které jmenované stroje umí. Po zkušenostech z prvního pololetí je většina provede bez problémů. Zároveň s výukou probíhá trvalá konfrontace mezi učebním plánem a realitou. Žáci nás mile překvapili a jejich profesní vývoj postupuje předpokládaným tempem. Ukazuje se, že investice do úrovně jejich vzdělávání je velice účinná. Svým přístupem k výuce a především praktickými výsledky se mohli bez rozpaků pochlubit i Krajské školní inspekci, která se v měsíci únoru přišla na jejich práci do školy i do výukového centra v Bühleru CZ informovat.

Navíc chtějí uspět v prvním celorepublikovém kole soutěže „T-PROFI – Talenty pro firmy“, která se koná v dubnu tohoto roku v Kongresovém centru ČVUT Praha. Pořádá jej Hospodářská komora České republiky a každý kraj bude reprezentovat jen jeden tým. Náš se bude jmenovat BÜHLER TEAM. Jde tedy o pořádnou výzvu, zejména když netušíme, jaké úkoly nás čekají.

Stanislav Hudák

Vedoucí tréninkového centra Bühler CZ, s. r. o.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz