CZ EN DE
Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2019 v Pardubicích

Tradiční jarní univerzitní akce, veletrh pracovních příležitostí KONTAKT se konal ve středu 13. března 2019 v prostorách univerzitní auly a ve foyer Fakulty chemicko-technologické v Pardubicích.

Setkali se tam zástupci 53 firem různého zaměření se studenty a absolventy Univerzity Pardubice, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení. Studenti se tak mohli osobně představit personálním manažerům jednotlivých firem, předat jim svůj životopis a zeptat se na podrobné pracovní podmínky i samotný průběh přijímacího řízení. Studenti nižších ročníků si zde mohli domluvit odbornou praxi či stáž, vyzkoušet si, jak sami sebe prezentovat, co nabídnout, na co si dát pozor, ale hlavně získat potřebné kontakty.

 

Kromě osobních konzultací s personálními manažery jednotlivých firem, byl pro návštěvníky připravený doprovodný program, např. konzultace životopisu s odborníky, zkouška pohovoru nanečisto nebo návštěva připravených přednášek.

Naše firma se tohoto veletrhu účastnila poprvé a byla to velice příjemná zkušenost pro naše kolegyně z personálního oddělení. Studenti měli zájem hlavně o praxe či letní brigády, což je v naší firmě velmi vítáno.

Jana Škopová

2019 03 21 kontakt2 copy

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz