CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Veletrh práce v Rychnově nad Kněžnou

Ve středu 19. září 2018 se v Pelclově divadle v Rychnově nad kněžnou uskutečnil 3. ročník Veletrhu práce.

Akce byla určena pro lidi, kteří hledají práci, brigádu nebo stáž. Veletrhu se účastnili různé firmy z blízkého okolí, prezentovaly se zde nemocnice z Rychnova nad Kněžnou, Náchoda, Jaroměře a Nového Města nad Metují. Lidé mohli vyslechnout přednášku a besedu s Janem Čenským a Lenkou Bernarde da Silva.

Za naši firmu Bühler se akce účastnily zástupkyně z personálního oddělení, kdy nabízely informace o naší firmě, možnost uplatnění, ale i možnost učit se na naší partnerské Střední škole obchodu, řemesel a služeb v Žamberku.

Zájem o informace projevili především žáci a jejich rodiče, ale i pracovnice Úřadu práce, kde byly poskytnuty informace o pozicích vhodných pro jejich klienty.

Musím zmínit i osobní návštěvu pana Jana Čenského našeho Bühler stánku, kdy s dámami krátce pohovořil a pochválil firemní dress code.

Dopolední účast byla bohatá. Věříme, že v příštím roce přijde ještě více lidí.

Jana Škopová

2018 10 01 veletrh022018 10 01 veletrh03

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz