CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nákupčí senior, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

Veletrh práce v Rychnově nad Kněžnou

Ve středu 19. září 2018 se v Pelclově divadle v Rychnově nad kněžnou uskutečnil 3. ročník Veletrhu práce.

Akce byla určena pro lidi, kteří hledají práci, brigádu nebo stáž. Veletrhu se účastnili různé firmy z blízkého okolí, prezentovaly se zde nemocnice z Rychnova nad Kněžnou, Náchoda, Jaroměře a Nového Města nad Metují. Lidé mohli vyslechnout přednášku a besedu s Janem Čenským a Lenkou Bernarde da Silva.

Za naši firmu Bühler se akce účastnily zástupkyně z personálního oddělení, kdy nabízely informace o naší firmě, možnost uplatnění, ale i možnost učit se na naší partnerské Střední škole obchodu, řemesel a služeb v Žamberku.

Zájem o informace projevili především žáci a jejich rodiče, ale i pracovnice Úřadu práce, kde byly poskytnuty informace o pozicích vhodných pro jejich klienty.

Musím zmínit i osobní návštěvu pana Jana Čenského našeho Bühler stánku, kdy s dámami krátce pohovořil a pochválil firemní dress code.

Dopolední účast byla bohatá. Věříme, že v příštím roce přijde ještě více lidí.

Jana Škopová

2018 10 01 veletrh022018 10 01 veletrh03

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz