CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

 Učni oboru obráběč kovů se těší na prázdniny

Včerejší den byli učni oboru obráběč kovů v tréninkovém centru Bühler CZ naladěni na úklid a celkové "uzavírání" prvního roku praktické výuky. A tak čistili stroje, uklízeli a zamykali šuplíky, zametali a vytírali a nakonec se fotili.

Unikátní projekt firmy a školy SŠOŘS v Žamberku má za sebou první rok důležitých zkušeností - na straně učňů i na straně vyučujících a mentorů.

Deset žáků loni v září nastoupilo do oboru Obráběč kovů, devět jich zdárně ukončilo první ročník. V "partě" i ve firmě Bühler CZ (kde měli praxi dva týdny v měsíci) se jim líbí, dokonce kvitují, že jsou "mnohem dál", než jejich kamarádi v ´jiné škole a "sáhli" si na věci, které se dělají jinde až v druháku. Učitel odborného výcviku Milan Fogl se taky na prázdniny těší. :-)A po prázdninách už si "sáhnou" na automaty. Hezké dvouměsíční volno přejeme. V září se budou už jako druháci střídat v tréninkovém centru s prváky – těch nastoupí už dvanáct.

2016 07 01 ssors2

2016 07 01 ssors3

 

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz