CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Tým elektra na bowlingovém turnaji

Elektromontáž v Bühleru dovršila již třetí kilometr vyrobených rozvaděčů, což bylo potřeba patřičně oslavit. Pracovníci elektra proto při této příležitosti uspořádali bowlingový turnaj a společně tak příjemně strávili poslední říjnový večer.

V turnaji se utkalo celkem 26 hráčů, kteří bojovali o ceny věnované naší firmou Bühler a společnostmi Rittal a M2Trade.

V kategorii mužů se na prvním místě umístil Filip Forman, na druhém Tomáš Rybička a na třetím Lukáš Filip. Kategorii žen ovládla Jitka Indráková před Radkou Kalouskovou a Jitkou Černou.

S každým kilometrem efektivnější práce

Třetí kilometr rozvaděčů vyrobili zaměstnanci za necelý rok. V porovnání s prvním kilometrem, který se vyráběl tři a půl roku, je zřejmé, že se elektromontáž od svého začátku v roce 2013 výrazně rozrostla. Z původních šesti lidí se dnes na výrobě rozvaděčů podílejí více než čtyři desítky pracovníků a prostory pro výrobu se dvakrát zvětšily. Dá se tedy očekávat, že čtvrtý kilometr bude hotový ještě rychleji!

 

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz