CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Pracovník příjmu zboží, údržba areálu, obsluha laser, zkušební technik elektro, CNC obráběč, skladník / Manipulant - řidič VZV, lakýrník, strategický/á nákupčí, skladník hutního materiálu a odlitků, kontrolor kvality.

kompletní nabídka práce...

Technohrátky ve škole na zámku nadchly

Naši učni oboru obráběč kovů se 25. 11. na Technohrátkách ve Střední škole obchodu, řemesel a služeb v Žamberku představili i v roli mentorů (zelenožluté tričko), když sledovali zručnost žáků základních škol a pomáhali jim při montování výrobku.
"Bylo skvělé sledovat jejich nadšení, jak zápolí s úkolem, chtějí uspět a při tom si hrají a mají z té hry radost. Potěšilo mě, že tato generace má zapálené lidi, z nichž mnozí nejsou pasivní, jsou nadšené pro věc, jdou to zkusit, jsou v nich ambice," uvedl ředitel Bühler CZ JIří Appeltauer.

"Líbilo se mi, jak si učni poradili s rolí instruktorů – učitelů či mentorů. Je to naplnění našeho cíle, když starší učí mladšího. To je ideální stav, protože pokud mají šanci někoho učit, musí se sami lépe naučit a nejlépe se učím učením druhých,...." dodal ředitel.

Zdenka Hanyšová Celá

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz