CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Technohrátky ve škole na zámku nadchly

Naši učni oboru obráběč kovů se 25. 11. na Technohrátkách ve Střední škole obchodu, řemesel a služeb v Žamberku představili i v roli mentorů (zelenožluté tričko), když sledovali zručnost žáků základních škol a pomáhali jim při montování výrobku.
"Bylo skvělé sledovat jejich nadšení, jak zápolí s úkolem, chtějí uspět a při tom si hrají a mají z té hry radost. Potěšilo mě, že tato generace má zapálené lidi, z nichž mnozí nejsou pasivní, jsou nadšené pro věc, jdou to zkusit, jsou v nich ambice," uvedl ředitel Bühler CZ JIří Appeltauer.

"Líbilo se mi, jak si učni poradili s rolí instruktorů – učitelů či mentorů. Je to naplnění našeho cíle, když starší učí mladšího. To je ideální stav, protože pokud mají šanci někoho učit, musí se sami lépe naučit a nejlépe se učím učením druhých,...." dodal ředitel.

Zdenka Hanyšová Celá

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz