CZ EN DE
Techné - Bühler CZ Žamberk

V sobotu 13. listopadu 2021 se uskutečnil již 8. ročník akce zaměřené pro děti a mládež se zájmem o techniku s názvem Techné.

Akce se uskutečnila u nás ve firmě v Bühleru v Žamberku a po roční pauze jsme byli opravdu rádi, že se akce tentokrát mohla uskutečnit. Sice jsme měli trochu obavy, jestli v sobotu vůbec někdo přijde, jestli se lidé nebudou bát přijít do jiného prostředí v této covidové době, ale nakonec se naše obavy nepotvrdily a lidé přišli a dokonce v hojném počtu.

Celkem nás navštívilo 420 lidí, z toho bylo 197 dětí a to jsme si přály. Akce je prvotně zaměřena pro děti. Nás pořadatelů zde bylo 110 a prezentovalo se zde 6 středních škol a učilišť z regionu. Do soutěže zručnosti a technické tvořivosti bylo přihlášeno rekordních 130 exponátů, z čehož jsme měli velkou radost.

Je vidět, že taková akce zde v nejbližší době opravdu chyběla a že děti chtějí něco tvořit, když mají ten správný důvod a motivaci.

Opět zde panovala nádherná atmosféra a celou akci jsme si i my pořadatelé moc užili. Doufejme, že příští rok budeme moci opět přivítat takový hojný počet návštěvníků.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz