CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Techné 2017

Naše firma Bühler opět letos pořádala akci pro žáky základních škol nazvanou Techné. Akce se uskutečnila dnes v sobotu na svátek Martina, 11.11.2017.
Počasí nám přálo a dokonce i trochy sněhu jsme se dočkali. Jako každý rok i letos jsme se snažili předvést opět něco nového a to se nám doufám podařilo. Celé dopoledne naplňovali naši fabriku rodiče a prarodiče se svými dětmi, aby jim ukázali poctivé řemeslo. Spolu s námi zde byli i zástupci ze 7 středních odborných škol, kteří se prezentovali a nabízeli možnosti studia na jejich školách. Absolventi ze všech těchto škol nacházejí uplatnění v naší firmě, čehož si velice vážíme.


Téměř na každém stanovišti, a že jich bylo, si mohly děti vyzkoušet různé obory. Na chvíli se z nich stal svářeč, konstruktér, obsluha laseru, obráběč, kontrolor, manipulant, montér, elektro-montér, řidič. Pro děti je to vždycky největší zážitek si vyzkoušet opravdická řemesla. Samozřejmě nechyběly sladké odměny, drobné dárečky a v závěru pochodové trasy čekalo na návštěvníky i lehké občerstvení. Nesmím zapomenout i na nejmenší děti, pro které byl připravený koutek, kde si mohly malovat, lepit, navlékat korálky a stavět z kostek.
Pořádali jsme i soutěž zručnosti a technické tvořivosti, kam se mohli přihlásit žáci základních škol se svým výrobkem. Letos se přihlásilo téměř ke 30 soutěžících a každý byl za svůj nádherný výtvor odměněn. Jak je vidět, šikovných dětí máme u nás dostatek.
Naši lidé prezentovali svoji práci s nadšením, elánem a bylo znát, že se zde všem návštěvníkům líbilo. Přišli se podívat stávající spolupracovníci se svými dětmi, aby jim ukázali, kde jejich rodiče pracují. Navštívili nás i bývalí zaměstnanci se svými vnuky a nešetřili slovy chvály a uznání, jak fabrika za poslední roky vzkvétá. Je to společné dílo nás všech a jsme za to rádi, že v podhůří Orlických hor máme takovou fabriku, kde se můžeme realizovat, učit se a uplatňovat své několikaleté zkušenosti.
Každý rok se počet návštěvníků zvyšuje a letos jsme u nás mohli přivítat 167 dětí a 218 dospělých.
Akci máme úspěšně za sebou a ještě dlouho nás budou hřát slova chvály, uznání a pokory. Už teď se těšíme na další rok.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz