CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Chodící robot, stavebnice Merkur, drobnosti jako odměny – i tak si užívaly Svátky dřeva v Žamberku jejich malí n...ávštěvníci. „Pomohli jsme rodičům „zabavit“ jejich děti, které s nimi na výstavu přicházely a chtěly také něco samy vytvořit. Tu možnost jsme jim dali a ony byly nadšené,“ říká naše personalistka Helena Uhrová, která spolu s dalšími firmu Bühler na Svátcích dřeva zastupovala.

Nejdříve děti upoutal robot, který na akce s dětmi vždycky berou sebou. „Vysvětlovali jsme jim, že robot ve fabrikách vyrábí auta, nebo třeba balí sušenky, které mají rády. A že robota také musí někdo vyrobit a oživit. Po chvíli už samy chtěly něco dělat a ne jen pro odměnu v podobě klíčenky vytvořily za pomocí stavebnice Merkur v krátké chvíli cokoliv,“ říká Helena. „Překvapil mě velký zájem lidí o celou akci u našeho stánku a nadšení a hravost dětí, které stavebnici Merkur znají. Byly zručné, jako třeba holčička, které ještě ani nebyly tři roky, vzala do ruky šroubovák a už chtěla pracovat. Začínali jsme s nimi od montování třeba počátečních písmenek jejich jména, ty zručnější už sešroubovaly třeba židličku, nebo montovali podle návodu. U tvoření jsme si s nimi povídali o tom, co je baví a rozvíjeli jejich nadšení pro techniku inspirativními příběhy,“ vysvětlila.
U stánku firmy Bühler CZ se zastavil také senátor Petr Šilar, který podporuje aktivitu naší firmy při zavádění oboru obráběč kovů. Zavádí jej Střední škola řemesel, obchodu a služeb v Žamberku na zámku, ve které se Svátky dřeva uskutečnily.
Naše firma na akci Svátky dřeva pravidelně spolupracuje, finančně ji podporuje, a proto se na ní také prezentuje.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz