CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Strojírenské firmy regionu představily svou budoucnost. Byli jsme u toho

Dětem uvažujícím o své budoucí profesi a jejich rodičům se naše firma představila na společné přehlídce významných zaměstnavatelů a středních škol a učilišť regionu Podorlicka. První ročník zorganizoval Úřad práce ČR a Krajská hospodářská komora Pardubického kraje a konal se 26. ledna 2016 v kulturním domě Ustí nad Orlicí.

Bühler CZ na něm prezentovali a na dotazy směřované k naší společnosti a uplatnění v ní odpovídali Stanislav Hudák, Pavlína Pražáková, Jitka Pecháčková a Martin Hola. Kromě poptávaných profesí představili také nový obor Obráběč kovů, který Bühler CZ uvedl do života společně se Střední školou obchodu, řemesel a služeb v Žamberku a do jejíhož druhého ročníku mohou zájemci podávat přihášky.

Přehlídka strojírenských firem byla vůbec první akcí tohoto druhu na Orlickoústecku. Návštěvníci získali přehled o tom, co v dnešní době firmy v tomto regionu potřebují a o jaké profese mají především zájem. Poptávka firem je zejména po strojírenských profesích. Celkem 22 významných zaměstnavatelů z okresu hledalo například nástrojaře, strojní mechaniky, mechaniky seřizovače, svářeče, obráběče strojírenské techniky, montéry a techniky elektrických zařízení nebo technology výroby.

„Důvodem, proč jsme se rozhodli přehlídku uspořádat, je značný zájem zdejších zaměstnavatelů právě o tyto profese. Náš region je ve vysoké míře zaměřen na strojírenský průmysl a firmy se potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků," vysvětlila ředitelka Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Ústí nad Orlicí Vladimíra Lesenská.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz