CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Referent nákupu, Elektronik, Nákupčí senior, Manažer údržby, Nástrojař, Elektromontér, Zámečník, Svářeč, CNC obráběč, Skladník / Manipulant, Koordinátor zavádění výrob, Zkušební technik elektro, Lakýrník, Brusič, Pracovník ostrahy, Konstruktér přípravků... kompletní nabídka...

Setkání zástupců základních škol4. listopadu 2016 se u nás ve firmě Bühler Žamberk uskutečnilo již třetí setkání se zástupci základních škol. Cílem tohoto setkání bylo informovat je o možnostech uplatnění jejich žáků posledních ročníků, kteří by se rádi prosadili v technických oborech. Provedli jsme je firmou a ukázali jim moderní pracovní postupy a prostředí továrny 21. století. Informovali jsme je a zároveň pozvali na naši tradiční akci Techné, což je zážitkový den pro žáky základních škol, která se uskuteční 26. listopadu 2016 v naší firmě. Dále byly projednány další možnosti naší vzájemné spolupráce: firma – školy.


Z 36 oslovených zástupců základních škol se k nám přijeli podívat zástupci z 10 základních škol, za což jsme velice rádi.
Na závěr všichni obdrželi malý dáreček jako poděkování za účast a odnesli si pozvánky pro své žáky a následně rodiče na plánovanou akci Techné.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz