CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Setkání zástupců základních škol 4. listopadu 2016 se u nás ve firmě Bühler Žamberk uskutečnilo již třetí setkání se zástupci základních škol. Cílem tohoto setkání bylo informovat je o možnostech uplatnění jejich žáků posledních ročníků, kteří by se rádi prosadili v technických oborech. Provedli jsme je firmou a ukázali jim moderní pracovní postupy a prostředí továrny 21. století. Informovali jsme je a zároveň pozvali na naši tradiční akci Techné, což je zážitkový den pro žáky základních škol, která se uskuteční 26. listopadu 2016 v naší firmě. Dále byly projednány další možnosti naší vzájemné spolupráce: firma – školy.


Z 36 oslovených zástupců základních škol se k nám přijeli podívat zástupci z 10 základních škol, za což jsme velice rádi.
Na závěr všichni obdrželi malý dáreček jako poděkování za účast a odnesli si pozvánky pro své žáky a následně rodiče na plánovanou akci Techné.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz