CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Setkání zástupců škol

Stává se již tradicí, že na podzim zveme k nám do firmy Bühler CZ zástupce základních škol. Tentokrát bylo toto setkání naplánováno na pátek 19. října 2018.

Jedná se o neformální setkání s vedením naší firmy. Na uvítanou obdržel každý návštěvník kávu nebo čaj a výborný domácí zákusek a chlebíček.

Tentokrát se představení naší firmy ujal sám pan ředitel, Ing. Jiří Appeltaeur. Odprezentoval návštěvníkům, čím se vlastně naše firma zabývá, povyprávěl, kde všude se mohou setkat s našimi výrobky v praxi, pozval všechny a hlavně žáky na akci Techné, která je naplánována na 10. listopadu 2018. Zároveň jsme i ukázali video z této akce z loňského roku, abychom předvedli, jak tato akce probíhá. Následovala prohlídka firmy a společný oběd v naší jídelně.

Následovala diskuse o možné spolupráci a možnostech uplatnění žáků posledních ročníků ve strojírenských firmách a provozech za účasti pana Jiřího Dytrta.

Na závěr čekal na každého dárek, který snad potěšil.

Akce to byla zdařilá a nyní se již těšíme na další ročník Techné.

Jana Škopová

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz