CZ EN DE
Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019 v Rychnově nad Kněžnou

Naše firma Bühler se i tentokrát účastnila Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2019, která proběhla v pátek 4. a v sobotu 5. října 2019 v Rychnově nad Kněžnou. Akci organizovala Krajská hospodářská komora a Královéhradecký kraj. Již tradičně se uskutečnila za aktivní spolupráce a účasti škol a zaměstnavatelů a ve spolupráci s Úřadem práce.

 

Součástí prezentací byl Veletrh pracovních příležitostí, soutěž Talenty pro firmy T-profi    a předání ocenění Škola firmě, Firma škole 2019.

Návštěvníci byli převážně žáci ze škol a odpoledne většinou rodiče se svými dětmi, kteří přemýšlí, jakou střední školu si zvolí. To byla ideální příležitost pro naše kolegy v našem stánku, kteří jim společně se školou SŠOŘaS nabízeli možnost studovat obor Obráběč kovů a Operátor plechové výroby. Studium probíhá na Střední škole obchodu, řemesel a služeb v Žamberku a praxe probíhá přímo u nás ve firmě Bühler v Žamberku.

Zároveň byli všichni srdečně zváni na naši akci Techné, která se koná 9. listopadu, kdy se mohou přijít podívat s rodiči, jak to u nás vypadá a kde probíhá praxe. Přijďte se k nám podívat a užít si den příjemně s námi.

Jana Škopová

2019 10 10 skoly22019 10 10 skoly3

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz