CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Přehlídka středních škol a zaměstnavatelů regionu Ústí nad Orlicí

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště v Ústí nad Orlicí organizuje dnes 10. října a zítra 11. října 2018 Přehlídku středních škol a zaměstnavatelů regionu Ústí nad Orlicí, která se koná v prostorách VOŠ a SŠ technické v České Třebové v ulici Na Skalce.
Součástí programu je seminář pro výchovné poradce základních a středních škol a samotná přehlídka středních škol a zaměstnavatelů.
Přehlídka je přístupná pro školy, žáky a jejich rodiče a veřejnost.

Je možné získat bližší informace o možném dalším studiu po základní škole, dozvědět se více o možnostech dalšího uplatnění na trhu práce.
Přijďte se podívat do našeho Bühlerovského stánku, kde se na Vás již těší naše dvě usměvavé kolegyně z HR oddělení a jsou připraveny Vám zodpovědět každou otázku týkající se uplatnění v naší firmě.
Dozvíte se o nás víc a navíc Vás pozvou na tradiční chystanou akci Techné, která je takovým zážitkovým dnem pro žáky a studenty se zájmem o techniku a své budoucí uplatnění.
Návštěvnost je rok od roku větší a jsme za to rádi.

Jana Škopová

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz