CZ EN DE
Předání účinné čističky vzduchu

Ve středu 20. května 2020 předal pan ředitel Ing. Jiří Appeltauer a Ing. Jan Smola novou účinnou čističku vzduchu Sense Vital Air Antiviro+ s protikoronavirovým filtrem našemu firemnímu lékaři, panu doktoru MUDr. Ondřeji Kuželovi.

Tuto účinnou čističku vzduchu vyrábí naše firma Bühler CZ v Žamberku. Prodává ji firma Sense Vital Air Praha, www.sense.cz. Čistička vzduchu je vhodná pro všechny, kdo chtějí žít v čistém životním prostředí, např. pro firmy, kanceláře, zdravotnická zařízení, veřejná prostory, domácnosti, atd.

 

V dnešní době jde o velmi žádané zboží, které je navíc účinné a likviduje veškeré nežádoucí nečistoty v ovzduší, převážně ale viry, bakterie, pachy, plísně, pyly a další. Obsahuje revoluční filtr, který veškeré tyto nečistoty pohlcuje.

Jedná se o unikátní čističku vzduchu vyrobenou na českém trhu s využitím zkušeností s čištěním vzduchu, které jsme zapracovali do vývoje a výroby tohoto zařízení. Výrobek je certifikovaný pro použití v celé Evropě. Precizní výroba, elegantní design a 100% účinnost dělají z naší čističky vzduchu jedinečný produkt, který slouží k ochraně zdraví.

Proto jsme se rozhodli předat tuto čističku našemu firemnímu lékaři, který byl velice potěšený. V dnešní době strachu z koronaviru je to ideální pomocník a jsme rádi, že náš lékař i pacienti budou mít o obavu méně, když půjdou k lékaři.

Věříme, že přístroj bude plně sloužit ke spokojenosti lékařů, ale také našich spolupracovníků a ostatních pacientů.

Jana Škopová, 21. května 2020

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz