CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Milé spolupracovnice,
Milí spolupracovníci,

jak jistě všichni víte, v pondělí, 13. dubna 2015 nás navštívili regionální manažeři Bühler z poboček z celého světa. Spolu s nimi zde byl i náš švýcarský šéf, pan Holger Feldhege a nejvyšší představitel správní rady, pan Calvin Grieder, který zde byl poprvé od doby, co máme postavenou novou výrobní halu. Setkání těchto pánů se konalo poprvé u nás v Žamberku. Pánové byli zvědaví, jakou halu zde Bühler postavil.

Myslím si, že jsme ukázali, že si vážíme nového pracovního prostředí i nových moderních technologií, které firma Bühler investovala do Žamberka a tímto jsme zároveň odprezentovali, že jsme připraveni přijmout další nové výzvy, pokud jde o nové projekty.

Zpětnou vazbou byla maximální spokojenost, pánové byli nadšeni a fascinováni, jaký pěkný a super moderní závod mají v Žamberku. Všichni zde byli poprvé, kromě dvou uvedených výše. Většina z nich si vyzkoušela vlastnoručně spustit stroj, což byl pro ně také obrovský zážitek.

Jejich poděkování patří i vám všem a tímto bych vám chtěl osobně poděkovat za příkladné nasazení, nádherně připravená pracoviště a bezvadný pořádek, o který jste se sami zasloužili. Ukázali jste, že v Žamberku pracují lidé, kteří jsou nadšeni do práce a jsou rádi, že patří do tak velké rodiny jakou bezesporu firma Bühler je.

Děkuji Vám za nádhernou reprezentaci a pracovní nasazení, které jste během, ale i před návštěvou vytvořili. Moc si toho vážím.

Přeji Vám, abyste si svá pracoviště udrželi v tak dokonalém pořádku i nadále. Hodně pracovních, ale i osobních úspěchů.

S přáním krásného dne

16. 4. 2015

Ing. Jiří Appeltauer
generální ředitel

2015 04 17 podekovani12015 04 17 podekovani2

2015 04 17 podekovani32015 04 17 podekovani4

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz