CZ EN DE

Milé spolupracovnice,
Milí spolupracovníci,

jak jistě všichni víte, v pondělí, 13. dubna 2015 nás navštívili regionální manažeři Bühler z poboček z celého světa. Spolu s nimi zde byl i náš švýcarský šéf, pan Holger Feldhege a nejvyšší představitel správní rady, pan Calvin Grieder, který zde byl poprvé od doby, co máme postavenou novou výrobní halu. Setkání těchto pánů se konalo poprvé u nás v Žamberku. Pánové byli zvědaví, jakou halu zde Bühler postavil.

Myslím si, že jsme ukázali, že si vážíme nového pracovního prostředí i nových moderních technologií, které firma Bühler investovala do Žamberka a tímto jsme zároveň odprezentovali, že jsme připraveni přijmout další nové výzvy, pokud jde o nové projekty.

Zpětnou vazbou byla maximální spokojenost, pánové byli nadšeni a fascinováni, jaký pěkný a super moderní závod mají v Žamberku. Všichni zde byli poprvé, kromě dvou uvedených výše. Většina z nich si vyzkoušela vlastnoručně spustit stroj, což byl pro ně také obrovský zážitek.

Jejich poděkování patří i vám všem a tímto bych vám chtěl osobně poděkovat za příkladné nasazení, nádherně připravená pracoviště a bezvadný pořádek, o který jste se sami zasloužili. Ukázali jste, že v Žamberku pracují lidé, kteří jsou nadšeni do práce a jsou rádi, že patří do tak velké rodiny jakou bezesporu firma Bühler je.

Děkuji Vám za nádhernou reprezentaci a pracovní nasazení, které jste během, ale i před návštěvou vytvořili. Moc si toho vážím.

Přeji Vám, abyste si svá pracoviště udrželi v tak dokonalém pořádku i nadále. Hodně pracovních, ale i osobních úspěchů.

S přáním krásného dne

16. 4. 2015

Ing. Jiří Appeltauer
generální ředitel

2015 04 17 podekovani12015 04 17 podekovani2

2015 04 17 podekovani32015 04 17 podekovani4

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz