CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Seřizovač obráběcích nástrojů, údržba areálu, IT administrátor, brusič, konstruktér elektro, údržbář strojního zařízení, montážní dělník, obsluha práškové lakovny, referent prodeje, referent nákupu elektro, manipulant plechové výroby, technolog. kompletní nabídka...

V úterý 3. 11. navštíví naši firmu Bühler CZ hlava státu – prezident Miloš Zeman. Stane se tak při příležitosti jeho dvoudenní pracovní návštěvy Pardubického kraje.
Seznámit se s produkcí naší společnosti, jejím rozvojem a plány do budoucna i s praktickým řešením spolupráce školy a firmy při zavádění nového oboru obráběč kovů doporučil prezidentovi hejtman Martin Netolický. Sám si provozy naší firmy prohlédl letos v září.

Návštěva hlavy státu znamená pro naši firmu příležitost pro šíření jejího dobrého jména. V dnešním konkurenčním prostředí je vyslání povědomí o naší firmě velmi cenné i pro nábor dalších kvalitních spolupracovníků potřebných profesí. Šíření pozitivního jména firmy Bühler CZ je významné i pro další spolupráci se středními školami a rozvoj technického vzdělávání v regionu.

Jiří Appeltauer,
ředitel

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz