CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Bühler CZ

Mladí lidé, kteří se rozhodují spojit svoji budoucnost s některým oborem elektro, mají ve firmě Bühler CZ silného a spolehlivého partnera. Ve spolupráci se SOŠ a SOU Lanškroun a VOŠ a SŠT Česká Třebová a spolu s firmami SOMA a KOMFI Lanškroun a RIETER Ústí nad Orlicí se podílíme na podpoře studentů, kteří počínaje 1. 9. 2015 budou studovat maturitní obor Mechanik elektrotechnik a Mechatronik.

„Naším společným cílem je napomoci školám, aby jejich absolvent byl nejvíc přiblížen praxi. Připravili jsme společný marketingový postup a budeme žáky stimulovat k zájmu o praxi každý ve své firmě,“ uvedl šéf tréninkového centra Stanislav Hudák.

Projekt Mosty pro budoucnost má za cíl upravit a přiblížit obsahovou náplň školních vzdělávacích programů oborů Elektromechanik a Mechatronik potřebám uvedených partnerských firem, které jsou rozhodujícími zaměstnavateli v regionu.

Bühler CZ, stejně, jako ostatní firmy, současně podpoří konkrétní žáky tím, že jim umožní praxi i brigády během studia v reálných výrobních podmínkách, na základě společných kritérií je budou finančně odměňovat a nejlepším umožní v závěru studia zahraniční praxe formou stáží. Po absolutoriu mohou absolventi nastoupit do firem, kde prostředí i způsob práce důvěrně znají a firmy je už nemusí zaučovat.

Od konce října 2014 jsme absolvovali celou řadu jednání od prvního vyjasnění společných cílů firem, přes určení společných priorit, nabídku školám a první vyjádření k současným školním vzdělávacím programům až po současná setkání „U kulatého stolu“. Učitelé odborných předmětů vykonali ve všech firmách seznamovací exkurzi, na které získali konkrétní obraz o jejich prostředí, pracovních úkolech a potřebách.

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz