CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Den otevřených dveří s oslavou výročí 110 let od založení firmy a 50 let od zahájení strojírenské výroby

V sobotu, 16. června 2018 naše firma Bühler Žamberk slavila své výročí 110 let od založení firmy a 50 let od zahájení strojírenské výroby. Oslava byla formou dne otevřených dveří pro širokou veřejnost. Celá akce se nesla pod heslem „Fabrika budoucnosti“ a to také do puntíku naplnila.

Celé akci předcházely velké přípravy v celé firmě, aby vše bylo perfektně připraveno a uklizeno. Podíleli se na tom naši spolupracovníci ze všech oddělení a poslední dny byly skutečně náročné, ale zvládli jsme to, jako ostatně vždycky. A za to patří všem našim spolupracovníkům obrovské poděkování. Jsme jeden tým a projevilo se to. 

 

Oficiálně jsme otevírali v 9:00 hod., ale již od 8:30 hod. byli pozváni ředitelem firmy naši bývalí spolupracovníci, kteří jsou již v penzi, aby si přišli prohlédnout, jak se za ty roky firma proměnila. Uspořádali jsme pro ně speciální prohlídku. Sešlo se jich tu 71 a nešetřili chválou. Po letech se opět sešli „ve své fabrice“ a popovídali si. Je úžasné, když firma nezapomíná na své bývalé spolupracovníky.

Již od rána se tvořily fronty u brány a lidé netrpělivě čekali, až vše vypukne. Jen za první půlhodinu zde bylo 490 lidí, což bylo náročné, ale zvládli jsme tento nápor. U vchodu se každý zapsal a naše kolegyně daly každému návštěvníku tašku s drobnými dárky a programem na celý den. Pro děti jsme měli připravené balónku. Pak už se jich chopili průvodci a provedli je prostory obrobny, kontroly, plechovou výrobou a zakončili prohlídku u HR stánku, kde odevzdávali vyplněné anketní lístky, z kterých se pak losovali výherci tomboly a mohli se informovat o zaměstnání v naší firmě. Byli zde pozvaní i VIP hosté, kterým se věnovali naši jednatelé a kteří měli i speciální prohlídku.

Poté už na návštěvníky čekal bohatý program. V montážní hale, kterou jsme pro tento účel téměř celou vyklidili, si každý všech věkových kategorií mohl vyzkoušet různé technické i sportovní atrakce. Během celého dne probíhala i zajímavá vystoupení, např. párová akrobacie na závěsném kruhu, vzdušná akrobacie na šálách, troni – show z budoucnosti. Raritou bylo vystoupení bubenické skupiny Mlask, kteří bubnovali na naše výrobky, dále zde mělo vystoupení i ANIMO, skupina NEON a CTS ALABAMA. Celý den nás doprovázali mluveným slovem moderátor a bavič Nasty a dvojnásobný mistr ČR v beatboxu EN. DRU – Ondřej Havlík za doprovodu kapely Zelená pára.

Lidé se mohli občerstvit u pěti stánků s občerstvením a nápoji, kde si mohli vybrat ze tří jídel a ze dvou nápojů.

Byl to krásný slunečný den plný pohody, dětské radosti, veselí, zkrátka jsme se všichni bavili a tak jsme si to i přáli. Celkem se k nám přišlo podívat 1840 návštěvníků a každý si zde přišel na své.

Velký významný den naší firmy jsme si náležitě užili a důstojně oslavili.

Jana Škopová

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz