CZ EN DE
Bühler CZ dostal ocenění Zaměstnavatel regionu 2016 v Pardubickém krajiNa slavnostním vyhlášení výsledků ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu pro Pardubický Kraj, Královéhradecký kraj a Vysočinu obdržel ředitel firmy Bühler CZ Jiří Appeltauer 1. června v Chrudimi cenu za třetí místo v Pardubickém kraji v kategorii Progresivní zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců. Cenu spolu s ním přebíral jednatel Jan Smola. Akci připravil Klub zaměstnavatelů.


Ředitele Jiřího Appeltauera ocenění potěšilo a zároveň překvapilo: “Do této soutěže jsme se přihlásili poprvé a hned napoprvé být na třetím místě je nádherný výsledek. Samozřejmě, že se rozhodovalo na základě tvrdých čísel a ta jsou nemilosrdná. I tak je to zásluha nás všech a chtěl bych touto cestou poděkovat všem našim spolupracovníkům. Především si vážím, jak se mnoho lidí staví k potřebám firmy. Když je potřeba dodržet termíny zakázek za cenu velkého nasazení, lidé se dokáží semknout a daný úkol zvládnou. Máme ve firmě mnoho lidí, kteří jsou loajální, spolehliví, féroví a ochotni pomáhat druhým. To je potřeba k tomu, aby se naše firma i nadále lidsky vytvářela a prospívala.”

Slavnost se konala ve Střední průmyslové škole Chrudim, která nabízí vzdělávání ve strojírenských, elektrotechnických a silničních oborech, zakončených buď maturitní zkouškou (maturitní obory), nebo závěrečnou zkouškou (učební obory).

„Během přestávky nás sám její ředitel František Mihulka provedl čtyřmi učebnami. Škola získala v loňském roce ocenění jako škola doporučená zaměstnavateli za rok 2015. A po právu,“ uvedl ředitel a dodal: „Během prohlídky nás mile překvapilo, jaké nadstandardní vybavení tako škola má. Velká gratulace šikovnému řediteli, který pro ni udělal opravdu hodně, a jeho kolegům, kteří jsou, jak o nich říká sám, tak trochu “blázni”. Tak jsou zapálení do své školy.“

V soutěži Progresivní zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců v Pardubickém kraji pro rok 2016 získala krásné 3. místo naše firma: Bühler CZ s.r.o. Cenu přebírá generální ředitel a jednatel Jiří Appeltauer a jednatel Jan Smola:

2016 06 07 zam022016 06 07 zam032016 06 07 zam04

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz