CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

Bühler CZ dostal ocenění Zaměstnavatel regionu 2016 v Pardubickém kraji Na slavnostním vyhlášení výsledků ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu pro Pardubický Kraj, Královéhradecký kraj a Vysočinu obdržel ředitel firmy Bühler CZ Jiří Appeltauer 1. června v Chrudimi cenu za třetí místo v Pardubickém kraji v kategorii Progresivní zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců. Cenu spolu s ním přebíral jednatel Jan Smola. Akci připravil Klub zaměstnavatelů.


Ředitele Jiřího Appeltauera ocenění potěšilo a zároveň překvapilo: “Do této soutěže jsme se přihlásili poprvé a hned napoprvé být na třetím místě je nádherný výsledek. Samozřejmě, že se rozhodovalo na základě tvrdých čísel a ta jsou nemilosrdná. I tak je to zásluha nás všech a chtěl bych touto cestou poděkovat všem našim spolupracovníkům. Především si vážím, jak se mnoho lidí staví k potřebám firmy. Když je potřeba dodržet termíny zakázek za cenu velkého nasazení, lidé se dokáží semknout a daný úkol zvládnou. Máme ve firmě mnoho lidí, kteří jsou loajální, spolehliví, féroví a ochotni pomáhat druhým. To je potřeba k tomu, aby se naše firma i nadále lidsky vytvářela a prospívala.”

Slavnost se konala ve Střední průmyslové škole Chrudim, která nabízí vzdělávání ve strojírenských, elektrotechnických a silničních oborech, zakončených buď maturitní zkouškou (maturitní obory), nebo závěrečnou zkouškou (učební obory).

„Během přestávky nás sám její ředitel František Mihulka provedl čtyřmi učebnami. Škola získala v loňském roce ocenění jako škola doporučená zaměstnavateli za rok 2015. A po právu,“ uvedl ředitel a dodal: „Během prohlídky nás mile překvapilo, jaké nadstandardní vybavení tako škola má. Velká gratulace šikovnému řediteli, který pro ni udělal opravdu hodně, a jeho kolegům, kteří jsou, jak o nich říká sám, tak trochu “blázni”. Tak jsou zapálení do své školy.“

V soutěži Progresivní zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců v Pardubickém kraji pro rok 2016 získala krásné 3. místo naše firma: Bühler CZ s.r.o. Cenu přebírá generální ředitel a jednatel Jiří Appeltauer a jednatel Jan Smola:

2016 06 07 zam022016 06 07 zam032016 06 07 zam04

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz