CZ EN DE
4. Výstava zemědělské techniky

Jménem Sboru dobrovolných hasičů Bohousová bych chtěl poděkovat firmě Bühler za poskytnutí sponzorského daru na 4. Výstavu zemědělské techniky pořádanou dne 8. září 2018 v Areálu snů v Bohousové.

Na akci bylo vystaveno 140 exponátů, čímž se letošní výstava stala doposud nejúspěšnější. K vidění byly zejména traktory, od veteránů po současné, kdy si návštěvníci mohli vyzkoušet usednout do až osmitunového kolosu. Dále bylo možno zhlédnout stabilní stroje s praktickou ukázkou, lištové sekačky a další zemědělskou techniku.

 

Dopoledním zpestřením akce byla návštěva starých motocyklů u příležitosti sjezdu "Motosraz Kameňák", který se ten den konal v Kameničné u Žamberka. V odpoledních hodinách vyjely traktory na "spanilou jízdu" po přilehlých vesnicích Litice nad Orlicí, Záchlumí a Bohousová.

Následně zavítal do Areálu snů starosta obce, aby pokřtil nový traktor Steir 4085, který obec pořídila. Akce vyvrcholila vyhlášením výherce v soutěži o nejhezčí exponát. Po ukončení výstavy následovala zábava v doprovodu kapely Beeton.

Ladislav Lýr

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz