CZ EN DE

Aktuálně nabízíme
tyto volné pozice:

Technický kontrolor kvality, CNC obráběč, Elektromontér, Elektronik, Konstruktér elektro, Koordinátor zavádění nových výrob, Lakýrník, Manipulant plechové výroby, Montážní dělník, Nástrojař, Obsluha práškové lakovny, Řidič VZV, manipulant... kompletní nabídka...

 

4. Výstava zemědělské techniky

Jménem Sboru dobrovolných hasičů Bohousová bych chtěl poděkovat firmě Bühler za poskytnutí sponzorského daru na 4. Výstavu zemědělské techniky pořádanou dne 8. září 2018 v Areálu snů v Bohousové.

Na akci bylo vystaveno 140 exponátů, čímž se letošní výstava stala doposud nejúspěšnější. K vidění byly zejména traktory, od veteránů po současné, kdy si návštěvníci mohli vyzkoušet usednout do až osmitunového kolosu. Dále bylo možno zhlédnout stabilní stroje s praktickou ukázkou, lištové sekačky a další zemědělskou techniku.

 

Dopoledním zpestřením akce byla návštěva starých motocyklů u příležitosti sjezdu "Motosraz Kameňák", který se ten den konal v Kameničné u Žamberka. V odpoledních hodinách vyjely traktory na "spanilou jízdu" po přilehlých vesnicích Litice nad Orlicí, Záchlumí a Bohousová.

Následně zavítal do Areálu snů starosta obce, aby pokřtil nový traktor Steir 4085, který obec pořídila. Akce vyvrcholila vyhlášením výherce v soutěži o nejhezčí exponát. Po ukončení výstavy následovala zábava v doprovodu kapely Beeton.

Ladislav Lýr

© 2014 - 2016 Bühler CZ, s.r.o. Žamberk,  Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz